054-2600053

החלקה צרפתית LOREAL

 

החלקה צרפתית היא החלקה עדינה במיוחד אשר פותחה במעבדות לוריאל פריז. על פי הניסיון שלי, החלקה צרפתית מתאימה לכל סוגי השיער והופכת שיער מתולתל, מקורזל או בלתי ממושמע לשיער חלק, זורם בטבעיות, בעל מראה מבריק ומגע רך ונעים. אם נמאס לך להתמודד עם השיער לפני כל יציאה מהבית, החלקה צרפתית היא אחד הפתרונות האלגנטיים והמרשימים ביותר שתוכלי למצוא. שיטה ייחודית זו מבוססת על ריכוז גבוה של סרמידים, פנטנול ומינראלים המיוצרים בשיטה ייחודית, ומסוגלת להגן על השיער במהלך ההחלקה ולמנוע את השבירה שלו לאורך זמן.

 

יתרונות ההחלקה הצרפתית

שיטת ההחלקה הצרפתית מבית לוריאל מאפשרת לך כלקוחה ולי כמעצבת, ליהנות ממספר יתרונות ייחודיים: הטקסטורה הייחודית של חומר ההחלקה, מאפשרת לי לעצב בנפרד אזורים שונים ועל ידי כך לשלוט בתהליך באופן מושלם. הטיפול בשיטת ההחלקה הצרפתית, קצר יחסית לשיטות אחרות, ולאחר עשרים וארבע שעות בלבד, תוכלי לחפוף שוב את שיערך. זהו יתרון משמעותי במיוחד של ההחלקה הצרפתית בהשוואה להחלקה יפנית שבה יש להימנע מחפיפת השיער עד שלושה ימים לאחר הטיפול.

 

השיער המעוצב בשיטת ההחלקה הצרפתית יישאר מעוצב תמיד אולם שיער חדש יצמח אופן טבעי, לכן, כמו בכל שיטת החלקה, גם החלקה צרפתית יש לחדש מדי פעם. בשונה משיטות החלקה אחרות, החלקה צרפתית מאפשרת לי לעצב את שיערך באופן שלא יבליט את השיער החדש שיצמח בצורתו הטבעית. כך נוכל להאריך את פרקי הזמן בין החלקה להחלקה.

 

החלקה צרפתית אצלך בבית

אם את מעוניינת ליהנות מהיתרונות של החלקה צרפתית, בלי לצאת מהבית, לחכות בתור, או לעמוד בפקקים, כל מה שאת צריכה לעשות הוא ליצור איתי קשר באמצעות האתר או בטלפון 054-2600053. אני אגיע לביתך, עם הציוד המקצועי והחומרים האיכותיים, לטיפול החלקת שיער צרפתית, בסביבה הטבעית שלך. הטיפולים מתבצעים באזור השרון (אזור חיוג 09), בלבד.

שם

דואר אלקטרוני

מספר טלפון

תוכן ההודעה