החלקת קרטין 4ever smooth

החלקת 4 ever smooth

השימוש בהחלקת קרטין 4ever smooth  מתאים במיוחד לסוגי שיער שלא יכולים לעבור החלקה משום סוג אחר כי השיער פגום יבש והרוס, החלקה רגילה על שיער פגום רק תפגום בו יותר ותגרום לו נזק רב.

שיער כזה שלא ניתן לעשות לו החלקה קבועה (יפנית, צרפתית או כל החלקה כימית אחרת) יתאים לו במיוחד טיפול . 4ever smooth

החלקת קרטין 4ever smooth מתאימה לכל סוגי השיער אבל היא תיתן תוצאה מצוינת בעיקר לשיער שעבר טיפולים כימיים אגרסיביים, הבהרה, החלקה כימית או סלסול.

החלקת קרטין 4ever smooth  חודרת לשכבה הראשונה של השיער ומצפה אותו בקרטין טבעי, ציפוי שגורם לשיער להיות רך ונעים, פחות נפוח, חלק יותר, גמיש, מבריק ובריא.

היתרון – ההחלקה היא החלקה משקמת היא לא פוגמת בשיער היא מזינה את השיער בחומרים שמשקמים ומבריאים אותו ולא יכולה לגרום לו נזק.

החיסרון – היא החלקה זמנית, היא יורדת עם החפיפות.

החלקת הקרטין של 4ever smooth הגיעה מארה"ב והיא ללא פורמלין או חומרים מסוכנים אחרים והיא מאושרת ע"י משרד הבריאות. תוכלי לראות אישור משרד הבריאות לחצי כאן .

4ever smooth היא החלקה זמנית היא מחזיקה על השיער בין 3-6 חודשים ודורשת חידוש בין פעמיים לשלוש בשנה תלוי בלקוחה ובסוג השיער.

כמעצבת שיער מזה שנים המתמחה בהחלקות שיער כמובן שניסיתי את החומר על השיער שלי 🙂 (אני הרי הטסטר) ואני יכולה להעיד שהחלקת קרטין 4ever smooth  נותנת תוצאה מצוינת,

השיער שלי רך יותר, חלק יותר, גמיש, עם פחות נפח ומה שאני הכי אוהבת זה שהשיער מלא ברק.

פתרון מעולה לחודשים יולי אוגוסט הלחים, השיער שומר על הצורה שאני מעצבת אותו, לא מתנפח ונראה מבריק בריא ויפה.

אז נכון שההחלקה יורדת אחרי כמה חודשים אבל יש לי שקט לכמה חודשים טובים והשיער שלי נראה נהדר גם שאני ממהרת ולא מספיקה לסדר אותו. אז אהבתי.

משך הטיפול הוא בין שעתיים לשלוש שעות תלוי באורך ובסוג השיער.

לכל שאלה נוספת ניתן ליצור איתי קשר במייל פה באתר או בטלפון 054-2600053 נעמה קרני.