מחיר החלקה לשיער תלוי בסוג הטיפול שאת בוחרת

דוגמנית עם שיער חלק כמשי

נשות ישראל מטפחות את שיערן בין אם הוא נפוח, גלי חלק או מתולתל, הרבה נשים מביעות עניין בהחלקת שיער כפתרון מעולה במקום להתמודד עם השיער מדי יום, שיער לא מסודר יכול להשפיע על מראה חיצוני  ועל מצב רוחה של האישה.

חלק מהנשים נכנעות ומותחות את שיערן לקוקו, חלקן מורחות קרמים ותכשירים כדי להוריד נפח ואחרות מבקרות אצל מעצב השיער בין פעם לפעמיים בשבוע, מה שדורש זמן וכסף.

אלו המסרבות להיכנע לייאוש גילו שעל-ידי החלקת שיער מקצועית ניתן להפסיק להילחם ולהנות משיער רך חלק ונעים, סוף להתעסקות המתסכלת עם תכשירים יקרים, פן ומחליק.

כן כן  מעכשיו – החיים הטובים.

עם ההחלטה לעבור החלקת שיער, חשוב ללמוד גם על טיפוח השיער לאחר טיפול ההחלקה – תורה בפני עצמה. חשוב מכך – לקבל החלטה נבונה בנוגע לסוג החלקת השיער, שהרי לכל שיער יש את סוג ההחלקה המתאימה לו – ולשם כך יש להתייעץ עם מומחה.

החלקת שיער – למי זה מתאים?

חשוב לדעת כי החלקת שיער מחזיקה מעמד עד כחצי שנה, לאחר מכן יהיה צורך לחדש את השורש שצמח.  נשים בעלות שיער מקורזל או כזה שקצב צמיחתו מהיר יהיה עליהן לחדש את ההחלקה בתדירות גבוהה יותר, כאשר החידוש מתבצע על שורש השערה בלבד ולא על כל אורכה.

החלקת שיער – למי אסור לעבור

נשים שעברו הבהרות בשיער לא יבצעו החלקה – שיערן שביר ופגום, בעוד שההחלקה עשויה להאיץ את התהליך. קיימות דרכי טיפול אחרות עבור מקרים אלו – עניין שלגביו כדאי להתייעץ עם מומחים.

החלקות שיער מחיר

קיים טווח מחירים נרחב למדי בתחום, אולם יש להתייחס בזהירות רבה להצעות השונות בהן אתם נתקלים בהצעות השונות לטיפול החלקת שיער. מחיר החלקה נמוך מדי אמור לעורר את חשדכן, זאת כיוון שחומרים המשמשים בתהליך ההחלקה הם יקרים ביחס לחומרי טיפוח שיער אחרים, כך שהחלקה בסכום נמוך אמור להדליק לכן נורה אדומה. גם המטפלים אמורים להיות בעלי ניסיון ומיומנים בתחום החלקות השיער. מכך יוצא כי מחיר החלקת שיער מקצועית ובאיכות גבוהה ינוע בין 1200 ל-2000 ₪, כאשר חידוש החלקה יהיה זול יותר.

סוגי החלקות שיער

החלוקה הידועה ביותר של טיפולי החלקת שיער היא:

  • החלקה כימית (שבירה מלאה של קשריי השיער) והיא החלקה קבועה.
  • החלקה חומצית שנקראת גם החלקה אורגנית (שבירה חלקית של קשריי השיער) החלקה קבועה.
  • החלקת קראטין (החלקה זמנית לא משנה את מבנה השיער) החלקה זמנית יורדת עם החפיפות.

בהחלקה כימית מבוצע שינוי פנימי במבנה המולקולארי של סיבי השיער וכוללת שיטות החלקה רבות (כגון החלקה יפנית, החלקה אמריקאית, החלקה צרפתית ועוד), בעוד שבהחלקה המבוססת על קראטין מבוצע תהליך חיצוני באמצעות ציפוי בחומרים טבעיים קראטין.  (היא גם נקראת החלקה משקמת)

החלקת שיער – בואי להתאהב בשיער שלך מחדש.

סיכויי ההצלחה בתהליך החלקת שיער תלויה כמובן בידע והניסיון שרכש מעצב השיער ועם האתגרים מולם התמודד במשך הזמן עם סוגי שיער שונים. בוודאי שבשום אופן לא כדאי לבצע החלקת שיער בבית או במספרה שלא מתמחה בהחלקות שיער או כזו שלא קיבלנו עליה המלצות.

החלקת שיער בהחלט יכולה להיות פיתרון קל ונוח מאוד לנשים שלא מסתדרות עם השיער שלהן.

אם גם את לא מסתדרת עם השיער ומבלה זמן רב בעיצוב שלו , אשמח לפגוש אותך ולתת לך ייעוץ חינם.

ואוכל להתאים לך החלקת שיער שתתאים בדיוק לך חייגי 054-2600053 לנעמה קרני

או השאירי פרטים ואחזור אליך.