נעמה קרני מומחית להחלקות שיער

היי, אני נעמה קרני ואני עוסקת בעיצוב שיער למעלה מ- 15 שנים. למדתי עיצוב שיער ממיטב המומחים בישראל, ביניהם שוקי זיקרי, מישל מרסייה ועוד. עברתי מספר רב של הדרכות מקצועיות בתחום ההחלקה היפנית בחברות יוקו, לוריאל ואינדולה בנוסף עברתי קורסים פרטיים גם בתחום וצברתי ניסיון עשיר בשטח. בשנים האחרונות, החלטתי להתמקד ולעסוק בטיפולי החלקות שיער בלבד.החלקות שיער זה המומחיות שלי היום וזה מה שאני עושה!

נכון, מעצבי שיער רבים בישראל יוכלו להעניק לך מגוון טיפולי החלקת שיער, אולם אשמח אם תוכלי להקדיש עוד כמה דקות, כדי שאוכל לספר לך על היתרונות שלי. מוכנה? אנחנו מתחילות. היתרון הראשון שאני מאוד גאה בו, הוא שכל החומרים בהם אני משתמשת, נבדקו ואושרו על ידי משרד הבריאות. כשאני מבצעת החלקות שיער אני חושבת גם על הבריאות של הלקוחות, לכן אני עובדת רק עם מוצרים מאושרים של חברות ידועות כמו יוקו סיסטם (החלקה יפנית), לוריאל, אינדולה וההחלקה האמריקאית.

בטיפוליי הקראטין הידועים גם כמשקמיי שיער אני משתמשת גם בהחלקות מאושרות במשרד הבריאות.
הידע והניסיון שלי בעיצוב שיער, מאפשרים לי להעניק לך, לפני תחילת הטיפול, ייעוץ מקיף לגבי סוג הטיפול הרצוי לך והתאמתו למראה השיער שלך.

גם מבחינת סוג השיער והתאמתו לטיפול וגם מבחינת התוצאה הסופית. אין דבר המספק אותי יותר מלראות את החיוך וההתלהבות של הלקוחות שלי לאחר טיפול ואני אעשה כמיטב יכולתי על מנת לגרום גם לך לחייך.

וזה עוד לא הכול. היתרון הגדול באמת הוא שאת טיפול החלקת השיער תוכלי לקבל אצלי בסטודיו להחלקות שיער בלי לעבור מיד ליד, לחכות בתור או להתחרות על תשומת הלב של המעצב עם לקוחות נוספים.

תודה ולהתראות בקרוב, נעמה קרני.

אם את מעוניינת בפרטים נוספים על החלקת שיער? רוצה לדעת איזה סוג של החלקה מתאימה לך ביותר?
אשמח אם תצרי איתי קשר בטלפון 054-2600053, או שתשאירי פרטים כאן באתר ואחזור אליך.