סוגי החלקות שיער

החלקות שיער תופסות תאוצה רבה בשנים האחרונות והסיבה לכך היא כי הן נותנות פיתרון מצויין ועונות על הצורך של הרבה נשים שסובלות מהשיער שלהן, התסכול הזה כל יום להתעסק עם השיער, למרוח קרמים, לאסוף, להחליק או לעשות פן … ללכת למספרה.

לכל אחת מאיתנו יש את הימים האלה, בהם השיער פשוט מסרב להסתדר. מצד שני, כל אחת מאיתנו גם מכירה את התחושה הנפלאה שרק מראה שיער חלק ומטופח יכול להעניק. את ההרגשה שאת נראית פשוט נראית נפלא וששום דבר לא יוכל לעמוד בפנייך. אם את מעוניינת במראה שיער בריא וחלק, עומדות בפניך כיום מספר רב של אפשרויות החלקות שיער. החלקה יפנית, החלקה צרפתית, החלקת משי שנקראת גם החלקה אמריקאית, החלקת קראטין משקמת שיער או החלקה אורגנית.

חשוב לציין שוב שלהחלקות שיער שאני משתמשת יש אישור ממשרד הבריאות לטיפול ההחלקה.

כיצד תדעי איזה סוג של החלקת שיער מתאים לך ביותר? איך תדעי באיזה סוג החלקה לבחור? נשמע מסובך לא? בדיוק בשביל זה אני כאן. כדי לעזור לך לבחור את החלקת השיער המתאימה לך ביותר.

איך בוחרים טיפול החלקות שיער?

השלב בעל ההשפעה הגדולה ביותר על תוצאות הטיפול הוא האבחון של מצב השיער. לכן, לפני שאקבל החלטה לגבי הטיפול המתאים לך, אקשיב לך, אברר את הרצונות שלך ואבצע בדיקה מקיפה של מצב שיערך בכל אזורי הצמיחה. בסיום הבדיקה אוכל לומר לך איזה סוג טיפול יביא לתוצאה הטובה ביותר, היו לי גם מקרים של שיער הרוס ופגום מאוד שעם כל הצער לא הסכמתי לבצע את טיפול ההחלקה.

אבחון מצב השיער מאפשר לי להחליט באילו חומרים להשתמש, כמה זמן יימשך הטיפול, באילו טמפרטורות לעבוד, ועוד. תוכלי לראות בגלריה תמונות של לקוחות שעברו החלקות שיער כל סוגי החלקות שיער, אצלך בבית לכל אחת מאיתנו, רצונות משלה ושיער במצב שונה. לכן לכל אחת מאיתנו מתאים טיפול ייחודי משלה. אם את מעוניינת באבחון, בהחלקה יפנית, החלקת משי אמריקאית מבית CHI, או החלקת קראטין, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ותוך הקפדה על איכות החומרים, אשמח לדבר איתך ולתת לך ייעוץ חינם הנוגע לסוג החלקת השיער וטיפול מתאים לך

אשמח אם תצרי איתי קשר בטלפון 054-2600053, או שתשאירי פרטים כאן באתר ואחזור אליך.