פן קבוע או החלקה? זו השאלה!

פן קבוע או החלקה

נשים שמעוניינות להחליק את שערן יכולות לבחור בין מספר דרכים אפשריות כשהמרכזיות שביניהן הן: פן והחלקת שיער. לכל אחת מהאופציות יש יתרונות וחסרונות וכדי לבחור בדרך המתאימה חשוב להכיר את "המתמודדים". אז כדי לעשות קצת סדר בראש ולעזור לך – מחליקה יקרה לבחור בין האופציות הכנתי לך הסבר קצר על היתרונות והחסרונות של פן והחלקות שיער.

פן קבוע – יתרונות וחסרונות

פן קבוע

פן קבוע

יתרונותיו של הפן – היתרונות של הפן הקבוע הם שמדובר על פתרון זמני שמאפשר לך ליהנות משיער חלק כך שאותו היום בו את הולכת אל מעצב השיער הופך להיות מעין יום טיפוח מפנק בו את נהנית מחפיפה מקצועית וריחנית ושיערך מקבל יחס אישי. כאשר מסתיים הטיפול המקצועי את יוצאת מהמספרה בתחושה של מיליון דולר וגם אם השעה מוקדמת כל מה שבא לך זה לצאת לאיזו מסיבה כדי שכולם יתפעלו מהמראה שלך.

חסרונותיו של הפן – החסרונות של הפן המקצועי הם שלא תמיד יש לך מספיק זמן כדי לשבת במספרה. רוב הנשים שאוהבות את שיערן כשהוא חלק נוטות להשתעבד לפן ולמצוא את עצמן במספרה מידי שבוע או שבועיים – דבר שגוזל להן כספים וזמן יקר שהולך על נסיעות, חיפוש חניות, המתנה לטיפול השיער וביצועו.

כמו כן, הפן מחבל בספונטניות משום שלא ניתן לאסוף את השיער בדרכים מסוימות שכן הן משאירות סימן ומפני שהוא נהרס במגע עם מים. כאשר את עם פן את לא יכולה לחפוף את השיער מתי שבא לך, לקפוץ לבריכה או לים והלחות הגבוהה שבישראל עלולה גם היא לפגוע במראה השיער החלק. נוסף על כך, גורם הפן הקבוע לייבוש השיער כך שעם חלוף הזמן הוא הופך להיות יבש ומאבד מחיוניותו ומיופיו.

החלקת שיער מקצועית – יתרונות וחסרונות

החלקת שיער מקצועית

החלקת שיער מקצועית

חסרונות של החלקת שיער – אם תבחרי לעשות החלקת שיער יהיה עלייך לבדוק היטב את שוק מעצבי השיער. החלקת שיער חייבת להתבצע על ידי בעל מקצוע מנוסה ומיומן, אם תבחרי במעצב שיער שאינו מקצועי שיערך עלול להיפגע.

חסרון נוסף של החלקת שיער הוא שהיא דורשת ממך להמתין בסבלנות במשך 3-4 שעות כשמעצב השיער מתעסק לך בראש. כמו כן, עולה החלקת השיער יותר מפן.

יתרונות של החלקת שיער – אם תבחרי לבצע את החלקת השיער אצל מעצב שיער מיומן לא יגרם שום נזק לשיערך. נוסף על כך, החלקת השיער תחסוך לך הרבה זמן יקר משום שבניגוד לפן שמתבצע כל שבוע – שבועיים ההחלקה מחזיקה מעמד למשך 4 חודשים בממוצע (לאחר מכן יש לחדש את ההחלקה בחלק מהשיער).

מפתיע מעט אך החלקת השיער יכולה גם לחסוך כסף משום שמדובר על השקעה לאורך זמן – בניגוד לפן שמתבצע כל שבוע שבועיים ומצטבר לסכומים גבוהים יותר.

יתרון משמעותי של החלקת שיער הוא שיש למחליקה חופש לבצע כל פעילות שהיא רוצה. לאחר החלקת שיער ניתן לאסוף את השיער בכל דרך שהיא, אפשר לחפוף את הראש מתי שרק רוצים, לקפוץ לבריכה או לים וליהנות מספונטניות משום שלא משנה מה עושים – השיער נשאר חלק.

אני מקווה שעזרתי לך לעשות קצת סדר ומאחלת לך לבחור בדרך הנכונה ביותר עבורך וליהנות משיער חלק ויפה מתי שרק תרצי!

אם את זקוקה לייעוץ נוסף אשמח לענות על כל שאלה בטלפון 054-2600053 או שתשאירי לי פרטים כאן למטה ואחזור אלייך.