פתיחת תלתלים

פתיחת תלתלים – כי תלתלים זה אופי ולא כולן רוצות שיער חלק

כשהשיער המתולתל מסודר ומעוצב הוא נראה יפה ומיוחד, לשיער מתולתל יש קסם ולא סתם אומרים שתלתלים זה אופי, אבל רק מתולתלות אמיתיות יודעות כמה זמן צריך להשקיע כדי לעצב אותו כך שהוא יראה טוב. רוב המתולתלות משקיעות זמן רב כדי לסדר את תלתליהן – בשלב הראשון הן מרטיבות את התלתלים, ולאחר מכן הן מתחילות למרוח אותו בקרמים, מוסים או כל מיני שמנים למיניהם שיטפחו ויעצבו את התלתל. ואחר כך מגיעה פעולת הכיווץ שמטרתה לכווץ את התלתלים עם החומר. בשלב האחרון יש לתת לשיער להתייבש בתקווה שהוא לא יתנפח ויאבד מצורתו.

לא רוצה שיער חלק – רוצה את המתולתל שלי אבל אחרת!

במהלך העבודה שלי יוצא לי להכיר הרבה נשים מתולתלות שלא רוצות שיער חלק, הנשים הללו אוהבות את התלתלים שלהן אבל רוצות להוריד להם קצת את הנפח, לפתוח ולמתוח את התלתל כך שהוא לא יהיה סגור מדי וכמובן שיהיה קל יותר לעצב אותו ושלא יהיה צריך להשתמש ביותר מידי קרמים שמכבידים עליו ויוצרים תחושה לא נעימה.

באיזה ראש את?

יש כמה סוגים של תלתלים: תלתלי ספירלה, תלתלים מקורזלים, שיער גלי מתולתל, תלתלים מקורזלים וקופצניים, תלתלים מקורזלים בצורת זיג-זג, שיער מתולתל שאינו אחיד וסוגים נוספים. לפעמים את רואה בחורה עם שיער מתולתל שנראה יפיפה אך אצל נשים רבות השיער המתולתל מקורזל, מכווץ, מלא בצורה מכבידה, יבש, נפוח ופשוט לא מסודר. אם את נמנית בין הנשים שסובלות משיער כזה את כבר יודעת שגם אם תשקיעי הרבה זמן בסידור השיער הוא יחזור לסורו ויתנפח, דבר שגורם לתסכול וייאוש. הבשורה המשמחת היא שעל ידי “פתיחת תלתלים” תוכלי לשמור על המראה המתולתל אבל השיער שלך יהיה פחות מכווץ ונפוח כך שלא תצטרכי להרטיב אותו כל הזמן ולמרוח כמויות גדולות של חומרים. על ידי טיפול פתיחת תלתלים תוכלי ליהנות מתלתלים יפים, רכים, מעוצבים ומטופחים.

רק פתיחת תלתלים מפחיתה את הנפח, מאריכה ומשפרת את מצבו של השיער

אני רוצה לציין שמכל טיפולי עיצוב השיער יכולה רק פתיחת התלתלים לפתוח ולהאריך את התלתלים כך שהנפח של השיער מופחת והשיער הופך להיות בריא, רך ומלא ברק. לפעמים לקוחותיי שואלות אותי: “מה ההבדל בין החלקה ובין פתיחת תלתלים?” התשובה היא שפתיחת תלתלים היא לא החלקת שיער משום שהיא לא הורסת את התלתלים ולא הופכת את השיער לחלק, לכן היא מתאימה לאלו מכן שאוהבות את התלתלים אך רוצות להוריד את הנפח, לשנות את מראה התלתלים ולהפוך אותם לפתוחים וארוכים יותר.

לבחור רק מעצבת שיער מקצועית

פתיחת התלתלים יכולה להיות מצוינת עבורך, אך היא יכולה גם להרוס לך את התלתלים לגמרי במקרה הטוב ואת השיער במקרה הרע אם היא תתבצע על ידי בעלי מקצוע לא מיומנים. כמו כל דבר – גם במקרה של פתיחת תלתלים צריך לדעת כיצד לעבוד עם החומר בכדי שלא לפתוח לגמרי את התלתל, צריך להקפיד לעבוד לפי זמנים, צריך לעבוד בצורה מדויקת ולהשתמש רק בחומרים נכונים שאושרו על ידי משרד הבריאות וצריך למרוח את הכמויות הנכונות ולנהוג בעדינות כדי שלא להרוס את התלתל.

טיפול משקם לאחר פתיחת התלתלים

לאחר סיום פתיחת התלתלים אני ממליצה על טיפול CTR שהוא טיפול החייאה לשיער, הטיפול מתאים לאחר פעולה כמו החלקה או פתיחת תלתלים. טיפול ה – CPR הוא טיפול עמוק לשערה והוא משקם את השיער, מקנה לו ברק ומחזיק מעמד 4 שבועות. מדובר על סדרה של טיפולים שתורמת רבות לשיער.

מתי לא מומלץ לבצע פתיחת התלתלים?

קיימים מקרים בהם פתיחת התלתלים אינה אפשרית. במקרים בהם השיער יבש מאוד ושרוף או במקרים בהם השיער עבר הבהרה או שבוצעו בו גוונים לא כדאי לבצע פתיחת תלתלים. כן ניתן לצבוע את השיער לפני פתיחת התלתלים. גם במקרים בהם השערה דקה במיוחד עדיף שלא לפתוח את התלתלים.

רוצה לפתוח את התלתלים שלך?

אם את מעוניינת לבצע את פתיחת התלתלים תוכלי לפנות אליי. כמעצבת שיער מקצועית ובעלת ניסיון בתחום אוכל להגיע לתוצאות הטובות ביותר כשהטיפול יימשך בסביבות שעה ורבע עד שעה וחצי. כדי לשמור על התוצאות היפות אני ממליצה לחדש את פתיחת התלתלים מדי חצי שנה, לרוב כדאי לבצע זאת לאחר מספר חודשים עד שנה – אחרי ששורש השיערה צומח.

עדיין מתולתלת – אבל אחרת!

לאחר המהפך שיעברו התלתלים שלך תוכלי ליהנות מהשיער בכל יום, לחסוך זמן יקר, להשתמש בחומרים עדינים יותר כדי להפחית נפח, למרוח כמות קטנה יותר של חומרים – כך שלטווח הרחוק הטיפול יחסוך לך זמן וגם כסף והכי חשוב – תוכלי להרגיש נהדר עם התלתלים שלך והביטחון העצמי שלך ישתפר. את מוזמנת לפנות אליי ולקבל ייעוץ וטיפול מקצועי עם הרבה אהבה. שלך נעמה. אולי יעניין אותך גם: היהפוך המתולתל לחלק? שפע תסרוקות שמתאימות לראש החלק שלך רוצה לעשות החלקת שיער אבל מתלבטת? 5 סיבות שיעזרו לך להחליט! החלקות שיער – מה כל אחת צריכה לדעת לפני

אשמח אם תצרי איתי קשר בטלפון 054-2600053, או שתשאירי פרטים כאן באתר ואחזור אליך.